Adoracja w Ciemnicy i przy Grobie Pańskim Liturgicznej Służby Ołtarza Marzec 2016 |
|
Wpisany przez Ks. Proboszcz
|
poniedziałek, 21 marca 2016 18:24 |
WIELKI CZWARTEK
Godzina
|
Imię i Nazwisko
|
Imię i Nazwisko
|
20:00-20:30
|
Legutko Adrian
|
Siedlarz Dominik
|
20:30-21:00
|
Rams Mateusz
|
Rams Karol
|
21:00-21:30
|
Michalik Mateusz
|
, Marszałek Miłosz
|
21:30-22:00
|
Janus Marcin
|
, Gron Krzysztof
|
22:00-22:30
|
Barankiewicz Sławomir
|
Mężyk Hubert
|
22:30-23:00
|
Kmak Szymon
|
Kachniarz Mateusz
|
23:00-23:30
|
Wyszowski Patryk
|
Wyszowski Dominik
|
23:30-24:00
|
Nowak Sebastian
|
Kiełbasa Bartosz
|
WIELKI PIĄTEK
Godzina
|
Imię i Nazwisko
|
Imię i Nazwisko
|
6:00-6:30
|
Ptak Piotr,
|
Barankiewicz Tomasz
|
6:30-7:00
|
Siedlarz Konrad,
|
Pierzga Daniel
|
7:00-7:30
|
Czyżyki Kamil,
|
Janus Mariusz
|
7:30-8:00
|
Michalik Łukasz
|
, Chełmiak Paweł
|
8:00-8:30
|
Groń Krzysztof
|
Legutko Adrian
|
8:30-9:00
|
Janus Marcin
|
Jelio Tomasz
|
9:00-9:30
|
Kmak Szymon,
|
Kmak Aleksander
|
9:30-10:00
|
Homoncik Rafał
|
Homoncik Marcin
|
10:00-10:30
|
Uroda Krystian
|
Ochwat Paweł
|
10:30-11:00
|
Michalik Mateusz
|
, Marszałek Miłosz
|
11:00-11:30
|
Rams Mateusz
|
Rams Karol
|
11:30-12:00
|
Jelito Konrad
|
Ogorzały Dominik
|
12:00-12:30
|
Radzik Jakub
|
Rams Karol
|
12:30-13:00
|
Rams Karol
|
Rymanowicz Łukasz
|
13:00-13:30
|
Barankiewicz Sławomir
|
Pierzga Daniel
|
13:30-14:00
|
Kmak Aleksander
|
Górka Wiktor
|
14:00-14:30
|
Homoncik Rafał
|
Chomoncik Marcin
|
14:30-15:00
|
Ptaszkowski Konrad,
|
Ziaja Kacper
|
15:00-15:30
|
Ząber Damian,
|
Mężyk Hubert
|
15:30-16:00
|
Siedlarz Michał
|
, Wyszowski Adrian
|
16:00-16:30
|
Michalik Łukasz ,
|
Tomasz Jelito
|
16:30-17:00
|
Tomera Sławomir,
|
Gruca Paweł
|
17:00-17:30
|
Janus Kacper
|
, Janus Patryk
|
17:30-18:00
|
Janus Łukasz,
|
Kachniarz Gabriel
|
18:00-18:30
|
Janus Mariusz,
|
Siedlarz Konrad
|
18:30-19:00
|
Jawor Mateusz,
|
Radzik Jakub
|
19:00-19:30
|
Czyżycki Kami,
|
Poręba Mateusz
|
19:30-20:00
|
Siedlarz Kamil,
|
Janus Jakub
|
20:00-20:30
|
Śmierciak Szymon,
|
Gron Dawid
|
20:30-21:00
|
Poręba Paweł
|
Gaborek Jonasz
|
21:00-21:30
|
Górka Wiktor,
|
Gorka Kacper
|
21:30-22:00
|
Witek Mateusz,
|
Janus Szymon
|
WIELKA SOBOTA
Godzina
|
Imię i Nazwisko
|
Imię i Nazwisko
|
6:00-6:30
|
Siedlarz Patryk.
|
Ochwat Paweł
|
6:30-7:00
|
Janus Paweł
|
Janus Łukasz
|
7:00-7:30
|
Rymanowicz Łukasz
|
Janus Patryk
|
7:30-8:00
|
Ziaja Kacper
|
Dadał Damian
|
8:00-8:30
|
Wyszowski Adrian
|
Mężyk Hubert
|
8:30-9:00
|
Witek Mateusz
|
Janus Szymon
|
9:00-9:30
|
Janus Szymon
|
Kmak Aleksander
|
9:30-10:00
|
Siedlarz Michał
|
Kachniarz Gabriel
|
10:00-10:30
|
Morański Łukasz
|
Gruca Paweł
|
10:30-11:00
|
Jelio Tomasz
|
Homoncik Marcin
|
11:00-11:30
|
Homoncik Rafał
|
Jelito Konrad
|
11:30-12:00
|
Ogorzały Dominik
|
Ptaszkowski Konrad
|
12:00-12:30
|
Gaborek Jonasz
|
Ziaja Kacper
|
12:30-13:00
|
Poręba Paweł
|
Radzik Jakub
|
13:00-13:30
|
Kachniarz Mateusz
|
Górka Wiktor
|
13:30-14:00
|
Janus Jakub
|
Górka Kacper
|
14:00-14:30
|
Siedlarz Patryk
|
Smierciak Szymon
|
14:30-15:00
|
Siedlarz Kamil
|
Poręba Mateusz
|
15:00-15:30
|
Ząber Damian
|
Jawor Mateusz.
|
15:30-16:00
|
Legutko Adrian
|
Marszałek Miłosz
|
16:00-16:30
|
Groń Krzysztof
|
Rams Karol
|
16:30-17:00
|
Rams Mateusz
|
Michalik Mateusz
|
17:00-17:30
|
Janus Marcin
|
Siedlarz Dominik
|
17:30-18:00
|
Janus Mariusz
|
Chełminiak Paweł
|
18:00-18:30
|
Ptak Piotr
|
Ochwat Paweł
|
18:30-19:00
|
Barankiewicz Sławomir
|
Uroda Krystian
|
|