Kolędnicy Misyjni - grupy i Trasa 2016 |
|
Wpisany przez Ks. Proboszcz
|
poniedziałek, 12 grudnia 2016 15:36 |
I Grupa
|
VIII Grupa
|
1 .Barbara Janus
|
1.Mateusz Poręba
|
2 . Katarzyna Ziaja
|
2. Łukasz Michalik
|
3. Karolina Ząber
|
3.Klaudia Nowak
|
4. Anna Jelito
|
4.Dominika Rola
|
5. Łukasz Rymanowicz
|
5. Tomasz Barankiewicz
|
Od. p. Michalik do p. Ząber Urszula
|
Od p. Uroda do p. Siedlarzów
|
II Grupa
|
IX Grupa
|
1.Weronika Poręba
|
1.Anna Zaber
|
2. Kinga Tomera
|
2. Anna Wolak
|
3. Kinga Stanek
|
3. Aneta Siedlarz
|
4. Łukasz Świder
|
4. Paweł Ochwat
|
5.Patryk Janus
|
5. Mateusz Jawor
|
Od p. Velardes do sklepu w KG
|
KG domy za rzeką
|
III Grupa
|
X Grupa
|
1.Aneta Radzik
|
1.Kinga Czyżycka
|
2. Joanna Janus
|
2. Klaudia Siedlarz
|
3. Emilia Poręba
|
3. Paweł Chełminiak
|
4.Karol Rams
|
4.Daniel Pierzga
|
5. Kacper Janus
|
5. Anna Janus
|
Od sklepu w KG do Akolity Nowaka
|
Od Boguszy do tartaku w KG
|
IV Grupa
|
XI Grupa
|
1.Patrycja Janus
|
1. Mariola Gaj
|
2 Karolina Laskosz
|
2.Martyna Ząber
|
3. Maja Kruczek
|
3. Monika Mężyk
|
4.Roland Ząber
|
4.Piotr Ptak
|
5. Kamil Siedlarz
|
5.Adrian Legutko
|
Od boiska w KG do p. Rymanowicz
|
Od. P kucharki Czesławy do Jelito (PKP)
|
V Grupa
|
XII Grupa
|
1.Kacper Górka
|
1.Magdalena Witek
|
2. Kamil Siedlarz
|
2. Mirella Ząber
|
3. Dorota Gaj
|
3. Kamila Laskosz
|
4. Groń
|
4. Paweł Janus
|
5.Martyna ?
|
5. Mariusz Janus
|
Od P. Stefanii do boiska w KG
|
Od p. Wolak do p. Szkaradków k. Krzyża
|
VI Grupa
|
XII Grupa
|
1.Kinga Jelito
|
1.Wiktor Górka
|
2. Maria Karpiel
|
2.Klaudia Michalik
|
3. Szymon Śmierciak
|
3.Klaudia Pazgan
|
4.Szymon Janus
|
4. Wioletta Wyszowska
|
5.Łukasz Janus
|
5.Agnieszka Świder
|
6. Miłosz Marszałek
|
|
Od p. Bogdńskich w k. P. Homoncików
|
Od. Królewskich do p. Wyszowskich
|
VII Grupa
|
XIV Grupa
|
1.Sandra Ząber
|
1. Karolina Sekuła
|
2. Karolina Janus
|
2. Julia Krok
|
3. Damian Dadał
|
3. Aleksandra Wysowska
|
4.Jakub Radzik
|
4. Sławomir Tomera
|
5. Aleksander Kmak
|
5. Filip Ogorzałek
|
Od p. Homoncików do p. Bogdańskich w dół
|
Wyręby
|
Grupa 15
Anna Krok
Marta Jelito
Julia Michalik
Łukasz Morański
Aleksandra Potoniec
Julia Kruczek
Od p. Jaworskich do p. Smolczyńskich
Grupa 16
Dawid Groń
Krystian Uroda
Nikola Ząber
Zofia Jaworska
Mateusz Michalik
Patryk Siedlarz
Mszalnica strona lewa
Grupa 17
Konrad Jelito
Krzysztof Groń
Homoncik Rafał
Homoncik Marcin
Magdalena Śmierciak
Sabina Gomółka
Mszalnica strona prawa do. P. Lampart
Grupa 18
Jawor Martyna
Kruczek Natalia
Alicja Poręba
Mateusz Jaworski
Adam Krok
Kamil Tarasek
Rams Julia
Od p. Michalików do p. Krok Jan i Monika
Kolędnicy misyjni po skończonym kolędowaniu udają się na plebanię w Królowej Górnej z kolędą i spotkanie z Ks. Proboszczem
|