Start Artykuły Kolędnicze grupy misyjne 26.12.2107 godzina 10.30
Kolędnicze grupy misyjne 26.12.2107 godzina 10.30 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jan Radzik   
piątek, 15 grudnia 2017 19:31

Kolędnicze grupy misyjne 26.12.2107 godzina 10.30

Uroczyste rozesłanie kolędników misyjnych w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na mszy św. o godz. 10.30. (26.12.2017). Spotkanie animatorów (podkreśleni na trasach) grup misyjnych w piątek 22.12.2017 po mszy św. roratniej.

Grupa I

Królowa Górna – Od p. Michalik do p. Ząber Urszula

Animatorka – Dorota Gaj

Julia Grzyb

Adrian Grybel

Oskar Ptak

Sara Poręba

 

Grupa II

Cieniawa/Królowa Górna – Od p. Uroda do p. Siedlarzów

Animator – Aleksander Kmak

Anna Janus

Mateusz Witek

Maria Karpiel

Kamila Ochwat

 

Grupa III

Królowa Górna Od. p. Velardes do sklepu w Królowej Górnej

Animatorka – Zuzanna Mężyk

Natalia Ochwat

Emilia Poręba

Aneta Radzik

Oskar Ptak

Mateusz Szeptak

 

Grupa IV

Królowa Górna – domy za rzeką

Animatorka - Martyna Dadał

Daria Siedlarz

Magdalena Apola

Magdalena Siedlarz

Mateusz Ptak

Piotr Wolak

 

Grupa V

Królowa Górna – od sklepu do akolity Nowaka Edwarda

Animatorka – Anna Jelito

Joanna Janus

Zuzanna Kmak

Kacper Janus

Karol Rams

Kamil Janiczek

 

Grupa VI

Królowa Górna – od Boguszy do tartaku w KG

Animatorka – Aneta Kałużińska

Emilia Kasprzyk

Emilia Nowak

Jakub Rogoziński

Karol Kowaczek

Wiktoria Ząber

 

Grupa VII

Królowa Górna w KG do p. Rymanowicz

Animator – Łukasz Rymanowicz

Patryk Janus

Barbara Janus

Karolina Ząber

Katarzyna Ziaja

 

Grupa VIII

Królowa Górna – od p. kucharki Czesławy do Jelito (PKP)

Animator – Paweł Chełminiak

Kornelia Kruczek

Klaudia Siedlarz

Paweł Janus

Weronika Siedlarz

Magdalena Witek

Kamila Laskosz

 

Grupa IX

Królowa Górna od p. Stefanii do boiska w KG.

Animatorka – Kinga Czyżycka

Gabriela Siedlarz

Kamil Siedlarz

Kacper Siedlarz

Kamil Czyżycki

 

Grupa X

Królowa Górna/Królowa Polska – od p. Wolak do p. Szkaradków k. Krzyża

Animator – Mateusz Jawor

Anna Wolak

Anna Ząber

Kamila Worytko

Patryk Kiełbasa

Sandra Ząber

 

Grupa XI

Królowa Polska – od. p. Bogdańskich do góry do p. Homoncików

Animator – Miłosz Marszałek

Jakub Radzik

Tomasz Barankiewicz

Weronika Obrzut

Dominika Rola

 

Grupa XII

Królowa Polska – Od p. Homoncików do p. Bogdańskich

Animatorka – Justyna Janus

Magdalena Ślipek

Karol Apola

Karol Duda

Roland Zaber

 

Grupa XIII

Królowa Górna – od p. Królewskich do p. Wyszowskich

Animator – Piotr Ptak

Martyna Ząber

Mariola Gaj

Monika Mężyk

Mateusz Poręba

 

Grupa XIV

Królowa Górna – Wyręby od dołu

Animatorka - Kinga Tomera

Weronika Poręba

Agnieszka Stelmach

Krzysztof Groń

Marcin Homoncik

 

Grupa XV

Królowa Górna – Wyręby od góry od Kamionki Wielkiej

Animatorka Karolina Laskosz

Maja Kruczek

Patrycja Janus

Kacper Wolak

Kacper Górka

 

Grupa XVI

Mszalnica lew strona do p. Lompartów

Animator – Michalik Mateusz

Morański Łukasz

Siedlarz Patryk

Uroda Krystian

Monika Homoncik

 

Grupa XVII

Mszalnica prawa strona za p. Lompartów do p. Jelito

Animator – Śmierciak Szymon

Nikola Ząber

Baran Alan

Natalia Kruczek

Julia Kruczek

Kacper Król

 

Grupa XVIII

Królowa Polska od p. Ogórków do p. Michalików

Animatorka – Magdalena Śmierciak

Patrycja Zielińska

Piotr Stelmach

Jakub Tokarczyk

Jacek Janus

Maciej Ogorzałek

 

Grupa XIX

Królowa Polska od p. Damian i Ziebiec do p. Kroków

Animatorka – Sabina Gomółka

Rams Julia

Tarasek Kamil

Krok Adam

Ania Krok

 

Grupa XX

Królowa Polska od p. Kościółków do p. Kasprzyków

Animatorka Dawid Groń

Jawor Martyna

Ania Poręba

Rafał Homoncik

Ala Poręba

 

Grupa XXI

Królowa Polska – od p. Jaworskick do p. Groń Władysław

Animatorka – Zofia Jaworska

Jaworski Mateusz

Franciszek Wacławiak

Zofia Szmid

Wiktoria Baran

Poprawiony: sobota, 16 grudnia 2017 19:52