Start Komunikaty

Ewangelia na dziś

  • Czwartek 2019-06-27, 12. tydz. zwykły
    Mt 7,21-29
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie każdy, który Mi mówi: «Panie, Panie», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?» Wtedy im oświadczę: «Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości». Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry, i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki”. Gdy Jezus dokończył tych mów, tłumy zdumiewały się Jego nauką. Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie.


Wyjazd do Medziugorje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
sobota, 02 marca 2013 18:43

W weekend majowy organizowany jest wyjazd do Medziugorje. Wyjazd 29.04.2013. Msza św. dla wyjeżdżających o godz. 14:30 w kosciele w Królowej Górnej, wyjazd godz. 16:00. Nocny przejazd do Medziugorje, przyjazd około południa dnia następnego. Powrót 05.05 w godzinach dopołudniowych. 

W programie: codzienny udział w bloku modlitewno - adoracyjnym z Mszą św. w kościele św. Jakuba, spotkania z miejscowymi wspólnotami /Cenacolo,Matczyna wioska/, zwiedzanie Mostaru - miasta z listy światowego dziedzictwa UNESCO/, wodospady Kravice /możliwość kąpieli/, plażowanie nad Adriatykiem w drodze powrotnej. Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych z łazienką, śniadania i obiadokolacje, miejscowy przewodnik.

Opieka duszpasterska ks. Radosław Warenda SCJ (www.radekscj.pl red. ,,Czasu serca"), autokar nr.2 ks. Maciej Górak dyr. RDN Nowy Sącz. Koszt 900 zł od osoby, można jechać na dowód osobisty. Telefon do organizatora 18 4456 404 Stanisława Bogdańska.

Poprawiony: sobota, 30 marca 2013 21:33