Start Różę różańcowe
RÓŻE RÓŻAŃCOWE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Krzysztof Pasyk   
poniedziałek, 28 września 2015 17:17

Róże Różańcowe w parafii Królowa Górna

 

Kobiet (ZELATORKI):

  1. Kałuzińska Sylwia
  2. Hatlaś Stanisława
  3. Janus Renata
  4. Królewska Władysława
  5. Poręba Anna
  6. Ptaszkowska Antonina
  7. Ptaszkowska Helena
  8. Wacławiak Helena

 

Mężczyzn (ZELATORZY):

  1. Jelito Piotr
  2. Poręba Ferdynand
  3. Ruszkowicz Józef

 

Misyjne (ZELATORKI):

  1. Janus Katarzyna (róża młodzieżowa)
  2. Rymanowicz Maria
  3. Siedlarz Janina
  4. Janus Justyna (róża dziecięca)
  5. Kinga Jelito (róża dziecięca)

Róża rodziców modlących się za swe dzieci" (ZELATORKA - Stanisława Bogdańska)

___________________________________________________

___________________________________________________

 

MĘŻCZYZN (zmiana tajemnic w I niedzielę miesiąca po Mszy św. o 7:00):

 

  1. Jelito Piotr – zelator
  2. Bobak Stanisław
  3. Bochenek Roman
  4. Czarnecki Kazimierz
  5. Geniec Jan
  6. Górka Tadeusz
  7. Groń Stefan
  8. Jelito Paweł
  9. Kachniarz Jan
  10. Kiełbasa Tadeusz
  11. Kościółek Robert
  12. Królewski Andrzej
  13. Królewski Jan
  14. Popiela Zenon
  15. Ptaszkowski Krzysztof
  16. Ruszkowicz Krzysztof
  17. Siedlarz Grzegorz
  18. Siedlarz Władysław
  19. Szczurek Jan
  20. Święs Antoni

  1. Poręba Ferdynand – zelator
  2. Gaj Roman
  3. Galica Wacław
  4. Geniec Stanisław
  5. Gromala Kazimierz
  6. Groń Władysław
  7. Janus Mieczysław
  8. Janusz Eugeniusz
  9. Kościółek Marian
  10. Kruczek Józef
  11. Mężyk Stanisław
  12. Nowak Edward
  13. Nowak Władysław
  14. Ochwat Czesław
  15. Poręba Jan
  16. Poręba Józef
  17. Poręba Stanisław
  18. Siedlarz Sławomir
  19. Siedlarz Władysław
  20. Stasik Krzysztof

 

  1. Ruszkowicz Józef – zelator
  2. Bochenek Kazimierz
  3. Dziedziak Stanisław
  4. Groń Marian
  5. Homoncik Edward
  6. Janus Paweł
  7. Janusz Jan
  8. Jawor Mirosław
  9. Kachniarz Jacek
  10. Kachniarz Jan
  11. Kachniarz Stanisław
  12. Karpiel Stanisław
  13. Kocemba Jan
  14. Kościółek Józef
  15. Morański Józef
  16. Pancerz Andrzej
  17. Siedlarz Józef
  18. Smoroń Antoni
  19. Tarasek Tadeusz
  20. Witek Antoni

 

RÓŻE KOBIET (zmiana tajemnic w II niedzielę miesiąca po Mszy św. o 7:00):

  1. Kałuzińska Sylwia – zelatorka (patronka: św. siostra Faustyna)
  2. Bochenek Bernadetta
  3. Chochla Stanisława
  4. Gnoińska Agnieszka
  5. Groń Stanisława
  6. Homoncik Bożena
  7. Homoncik Wiktoria
  8. Janus Maria
  9. Janusz Stefania
  10. Kowalczyk Teresa
  11. Król Regina
  12. Ogorzały Kazimiera
  13. Poręba Kazimiera
  14. Poręba Maria
  15. Poręba Zdzisława
  16. Siedlarz Danuta
  17. Siedlarz Maria
  18. Witek Leonia
  19. Witek Teresa
  20. Wyszowska Stanisława

 

  1. Hatlaś Stanisława – zelatorka
  2. Barska Teresa
  3. Janus Grażyna
  4. Janus Józefa
  5. Janus Maria
  6. Jędrusik Stanisława
  7. Kocemba Kazimiera
  8. Kumorek Halina
  9. Kumorek Maria
  10. Mężyk Anna
  11. Mężyk Zofia
  12. Pazgan Bożena
  13. Plata Halina
  14. Poręba Lucyna
  15. Rogozińska Anna
  16. Siedlarz Anna
  17. Siedlarz Anna
  18. Szeptak Anna
  19. Szeptak Stanisława
  20. Świder Bożena

 

  1. Janus Renata – zelatorka
  2. Bochenek Halina
  3. Bochenek Maria
  4. Gaborek Bożena
  5. Górka Lucyna
  6. Groń Maria
  7. Groń Monika
  8. Groń Teresa
  9. Jawor Agnieszka
  10. Jelito Beata
  11. Kachniarz Renata
  12. Kościółek Teresa
  13. Popiela Teresa
  14. Radzik Grażyna
  15. Ruszkowicz Maria
  16. Siedlarz Renata
  17. Szkaradek Dorota
  18. Świgut Bożena
  19. Tarasek Krystyna
  20. Witek Beata

 

  1. Królewska Władysława – zelatorka
  2. Bochenek Maria
  3. Chełminiak Elżbieta
  4. Czernecka Alicja
  5. Groń Joanna
  6. Hreniak Czesława
  7. Kocemba Antonina
  8. Kościółek Helena
  9. Kruczek Maria
  10. Michalik Krystyna
  11. Nowak Anna
  12. Nowak Zofia
  13. Poręba Anna
  14. Poręba Jadwiga
  15. Poręba Sylwia
  16. Rams Maria
  17. Szczurek Stanisława
  18. Szkaradek Barbara
  19. Świgut Krystyna
  20. Ziębiec Maria

 

  1. Poręba Anna – zelatorka
  2. Bogdańska Stanisława
  3. Gieniec Renata
  4. Górka Czesława
  5. Groń Teresa
  6. Jaworska Małgorzata
  7. Lebda Maria
  8. Niemiec Maria
  9. Nowak Janina
  10. Ochwat Lucyna
  11. Ogorzałek Bogusława
  12. Ptak Agata
  13. Ptaszkowska Helena
  14. Ptaszkowska Maria
  15. Rymanowicz Stanisław
  16. Siedlarz Katarzyna
  17. Siedlarz Maria
  18. Świgut Zdzisława
  19. Wacławiak Maria
  20. Witek Janina

 

  1. Ptaszkowska Antonina – zelatorka honorowa
  2. Ptaszkowska Helena (synowa) – zelaktorka aktualna
  3. Bochenek Anna
  4. Dziedzina Anna
  5. Groń Justyna
  6. Kachniarz Kazimiera
  7. Kachniarz Wiktoria
  8. Kiełbasa Irena
  9. Kociołek Wiesława
  10. Kogut Stanisława
  11. Kotas Maria
  12. Krok Beata
  13. Krok Monika
  14. Kruczek Krystyna
  15. Książkiewicz Ewelina
  16. Oracz Maria
  17. Poręba Stanisława
  18. Siedlarz Genowefa
  19. Smólczyńska Marta
  20. Surma Józefa

 

  1. Ptaszkowska Helena – zelatorka
  2. Barankiewicz Władysława
  3. Głąb Izabela
  4. Gromala Elżbieta
  5. Hebda Maria
  6. Janus Agata
  7. Janus Helena
  8. Kałuzińska Jolanta
  9. Kruczek Dorota
  10. Ochwat Janina
  11. Ochwat Maria
  12. Ochwat Teresa
  13. Ptaszkowski Andrzej
  14. Radzik Maria
  15. Siedlarz Janina
  16. Skwarek Maria
  17. Stanek Grażyna
  18. Stanek Maria
  19. Stasik Maria
  20. Wlazło Maria

 

  1. Wacławiak Helena – zelatorka (patronka: NMP Matka Kościoła)
  2. Groń Stanisława
  3. Krok Władysława
  4. Siedlarz Maria
  5. Janus Anna
  6. Bochenek Stanisława
  7. Wyszowska Maria
  8. Grybel Stanisława
  9. Kiełbasa Józefa
  10. Chochla Grażyna
  11. Jelito Kazimiera
  12. Bobak Maria
  13. Poręba Stanisława
  14. Wolak Stanisława
  15. Stanek Grażyna
  16. Ogorzałek Agnieszka
  17. Michalik Ewa
  18. Rams Ilona
  19. Lelito Marzena
  20. Rymanowicz Maria

 

RÓŻE MISYJNE: (zmiana tajemnic w I środę miesiąca po Mszy św. o 17:00):

 

  1. Janus Katarzyna – zelatorka
  2. Czyżycka Kinga
  3. Górka Gabriela
  4. Groń Urszula
  5. Janus Barbara
  6. Janus Łukasz
  7. Janus Patryk
  8. Janus Paweł
  9. Jawor Mateusz
  10. Krok Julia
  11. Lelito Andżelika
  12. Lelito Patryk
  13. Mężyk Monika
  14. Mężyk Szymon
  15. Michalik Klaudia
  16. Rymanowicz Łukasz
  17. Stelmach Beata
  18. Śmierciak Szymon
  19. Wysowska Magdalena
  20. Wyszowska Wioletta

 

  1. Rymanowicz Maria – zelatorka
  2. Aleksandrowicz Jadwiga
  3. Borkowska Katarzyna
  4. Groń Danuta
  5. Groń Marian
  6. Hebda Maria
  7. Kachniarz Czesława
  8. Kocemba Anna
  9. Kościółek Maria
  10. Kumorek Maria
  11. Mężyk Małgorzata
  12. Poręba Stanisława
  13. Poręba Wiesława
  14. Ptaszkowska Helena
  15. Ptaszkowski Józef
  16. Rymanowicz Stanisław
  17. Ślipek Kazimiera
  18. Wacławiak Helena
  19. Wlazło Maria
  20. Ziębiec Maria

 

  1. Siedlarz Janina – zelatorka
  2. Buczek Maria
  3. Czyżycka Małgorzata
  4. Gaborek Maria
  5. Geniec Antonina
  6. Grybel Bernadeta
  7. Hebda Jadwiga
  8. Majka Halina
  9. Michalik Krystyna
  10. Michalik Maria
  11. Poręba Krystyna
  12. Poręba Renata
  13. Ptaszkowska Stanisława
  14. Radzik Irena
  15. Siedlarz Ewa
  16. Siedlarz Józef
  17. Stanek Maria
  18. Stanek Maria
  19. Wacławiak Tadeusz
  20. Witek Janina
Róża dziecięca p.w. "Matki Bożej Różańcowej"

  1. Janus Justyna - zelatorka
  2. Górka Kacper
  3. Siedlarz Kamil
  4. Czyżycki Kamil
  5. Ślipek Magdalena
  6. Kruczek Maja
  7. Laskosz Karolina
  8. Janus Patrycja
  9. Siedlarz Kacper
  10. Duda Karol
  11. Rams Karol
  12. Janus Joanna
  13. Mężyk Zuzanna
  14. Pazgan Oskar
  15. Jelito Anna
  16. Ochwat Natalia
  17. Janus Kacper
  18. Apola Magdalena
  19. Poręba Emilia
  20. Radzik Aneta


Róża dziecięca p.w. "Matki Bożej Pocieszenia"

  1. Kinga Jelito - zelatorka
  2. Karpiel Maria
  3.  
  4. Basiaga Gabryśka
  5.  
  6. Ząber Sandra
  7.  
  8. Marszałek Miłosz
  9.  
  10. Groń Krzysztof
  11.  
  12. Śmierciak Magdalena
  13.  
  14. Gomułka Sabina
  15.  
  16. Homoncik Marcin
  17.  
  18. Homoncik Rafał
  19.  
  20. Jelito Konrad
  21.  
  22. Groń Tadeusz
  23.  
  24. Jaworska Zofia
  25.  
  26. Ząber Nikola
  27.  
  28. Michalik Mateusz
  29.  
  30. Groń Dawid
  31.  
  32. Uroda Krystian
  33.  
  34. Basiaga Bartosz
  35.  
  36. Siedlarz Patryk
  37.  
  38. Ks. Jan Radzik

 

Strona internetowa dla rodziców modlących się za swe dzieci: http://www.rozaniecrodzicow.pl/

"Róża rodziców modlących się za swe dzieci" (ZELATORKA - Stanisława Bogdańska) - patronka: św. Jadwiga Andegaweńska

(zmiana tajemnic następuje 1-go każdego miesiąca (a nie w 1 ani 2 niedzielę miesiąca)

  1. Bodańska Stanisława – zelatorka (moderatorka)
  2. Bogdański Czesław
  3. Siedlarz Maria
  4. Ogorzałek Bogusława
  5. Górska Krystyna
  6. Kościółek Maria
  7. Rymanowicz Maria
  8. Kogut Elżbieta
  9. Siedlarz Ewa
  10. Wyszowska Maria
  11. Borkowska Katarzyna
  12. Poręba Stanisława
  13. Wolak Stefan
  14. Siedlarz Adam
  15. Hebda-Lis Danuta
  16. Kachniarz Małgorzata
  17. Bocheńska Dorota
  18. Iwańska Magdalena
  19. Kościółek Marian
  20. Gawlikowska Magdalena

II "Róża rodziców modlących się za swe dzieci" (ZELATORKA – Katarzyna Gruca) - patron św. Jan Paweł II

(zmiana tajemnic następuje 1-go każdego miesiąca (a nie w 1 ani 2 niedzielę miesiąca)

1. Gruca Katarzyna - zelatorka (moderatorka)

2. Baj Marzena

3. Biedrawa Lucyna

4. Bodziony Aneta

5. Drąg Bogusława

6. Drąg Maria

7. Grecka Maria

8. Gruca Zofia

9. Jurczak Jadwiga

10. Kunicka Beata

11. Kunicka Józefa

12. Kurzeja Małgorzata

13. Lelito Ewa

14. Lorek Danuta

15. Lorek Krystyna

16. Lorek Wioletta

17. Siedlarz Jadwiga

18. Siedlarz Stanisława

19. Smoroń Barbara

20. Tarasek Krystyna

 

III Róża „rodziców modlących się za swe dzieci” (żeńska – członkinie są z parafii Królowa Górna, Ptaszkowa, Żeleźnikowa, Zawada i Nowy Sącz) – zelatorka Elżbieta Kogut patron: sługa Boży ks. Józef Andrasz (zmiana tajemnic następuje 1-go każdego miesiąca (a nie w 1 ani 2 niedzielę miesiąca)

Elżbieta Kogut – zelaorka

 

1.  Kazimiera Ślipek

2.  Małgorzata Mężyk

3.  Agnieszka Ogorzałek

4.  Aneta Tokarz

5.  Sabina Gajdosz

6.  Wioleta Kowalczyk

7.  Anna Stasianek

8.  Bożena Wolak

9.  Beata Bieniek

10. Barbara Długopolska

11. Iwona Szczecina

12. Maria Kogut

13. Ilona Rams

14. Małgorzata Majca

15. Agata Borkowska

16. Krystyna Michalik

17. Ptaszkowska Helena

18. Jadwiga Hebda

19. Maria Hebda

20. Grażyna Chochla

Poprawiony: niedziela, 09 października 2016 06:19