Start Służba Liturgiczna

Ewangelia na dziś

  • Środa 2017-07-26, Wspomnienie obowiązkowe Św. Joachima i Anny
    Mt 13,16-17
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Szczęśliwe oczy wasze, że widzą, i uszy wasze, że słyszą. Bo zaprawdę, powiadam wam: Wielu proroków i sprawiedliwych pragnęło ujrzeć to, na co wy patrzycie, a nie ujrzeli; i usłyszeć to, co wy słyszycie, a nie usłyszeli”.


Służba liturgiczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
niedziela, 17 lutego 2013 19:00

 

GRAFIK LITURGICZNEJ SŁUŻY OŁTARZA W PARAFII KRÓLOWA GÓRNA – LEKTORZY

Poniedziałek godz. 6.30 – Rams Mateusz, Tomera Sławomir, Janus Łukasz, Witek Mateusz, Legutko Adrian, Ptak Piotr, Ząber Damian.

Wtorek godz. 6.30 – Rams Mateusz, Tomera Sławomir, Kmak Aleksander, Jawor Mateusz, Pierzga Daniel, Chełminiak Paweł, Michalik Łukasz.

Środa godz. 17.00 lub 18.00 – Górka Wiktor, Barankiewicz Tomasz, Janus Szymon, Janus Mariusz, Janus Łukasz, Janus Paweł, Miłosz Marszałek, Jelito Konrad, Janus Patryk, Janus Mariusz, Gruca Paweł, Siedlarz Michał.

Czwartek godz. 6.30 – Kmak Aleksander, Barankiewicz Tomasz, Janus Szymon, Janus Mariusz, Ptak Piotr, Rymanowicz Łukasz, Gruca Paweł.

Piątek godz. 17.00 lub 18.00 – Jelito Tomasz, Śmierciak Szymon, Witek Mateusz, Janus Paweł, Poręba Mateusz, Jelito Konrad, Janus Patryk, Groń Krzysztof, Homoncik Rafał i Marcin, Siedlarz Michał.

Sobota godz. 6.30 – Śmierciak Szymon, Jawor Mateusz, Legutko Adrian, Pierzga Łukasz, Chełminiak Paweł, Michalik Łukasz, Groń Krzysztof, Świder Łukasz

Sobota godz. 8.00 – Górka Wiktor, Jelito Tomasz, Ząber Damian, Miłosz Marszałek, Rymanowicz Łukasz, Świder Łukasz, Homoncik Rafał i Marcin, Janus Mariusz.

Dzień Pański – Niedziela

7.00 – Janus Patryk, Janus Paweł, Janus Łukasz, Jawor Mateusz, Legutko Adrian, Janus Mariusz, Michalik Łukasz

9.00 – Jelito Konrad, Homoncik Rafał Marcin, Śmierciak Szymon, Witek Mateusz, Jelito Tomasz, Chełminiak Paweł, Kmak Aleksander, Ptak Piotr, Rams Mateusz, Janus Szymon

10.30 – Rymanowicz Łukasz, Groń Krzysztof, Świder Łukasz, Siedlarz Michał, Górka Wiktor, Barankiewicz Tomasz, Pierzga Daniel, Miłosz Marszałek, Tomera Sławomir, Poręba Mateusz, Ząber Damian, Gruca Paweł

14.30 - Janus Marcin

14.30 ROTACYJNIE:

Styczeń – Jelito Konrad, Michalik Łukasz

Luty – Janus Patryk, Janus Paweł

Marzec – Groń Krzysztof, Chełminiak Paweł

Kwiecień – Pierzga Daniel, Kmak Aleksander

Maj – Janus Mariusz, Tomera Sławomir

Czerwiec – Jawor Mateusz, Śmierciak Szymon

Lipiec – Legutko Adrian, Janus Szymon

Sierpień – Homoncik Rafał i Marcin

 

Służba Ministrantów w tygodniu i w Niedzielę

Poniedziałek godz. 6.30: Kowaczek Karol, Ptak Mateusz, Jaworski Mateusz, Groń Karol, Rams Karol.

Wtorek godz. 6.30: Czyżycki Kamil, Kacper Janus, Michalik Mateusz.

Środa godz. (17.00 lub 18.00): Grybel Adrian, Kowaczek Karol, Janus Jacek, Ogorzały Maciej, Ptak Mateusz, Siedlarz Kamil, Jaworski Mateusz, Janus Kacper, Górka Kacper, Michalik Mateusz, Morański Łukasz.

Czwartek godz. 6.30: Janus Jacek, Siedlarz Patryk, Rams Karol.

Piątek godz. (17.00 lub 18.00): Grybel Adian, Uroda Krystian, Tokarczyk Jakub, Groń Karol, Groń Dawid.

Sobota godz. 6.30: Czyżycki Kamil, Ogorzały Maciej, Siedlarz Patryk, Morański Łukasz.

Sobota godz. 8.00: Siedlarz Kamil, Górka Kacper, Uroda Krystian, Tokarczyk Jakub, Groń Dawid.

 

Dzień Pański Niedziela

7.00 – Janus Jacek, Ogorzały Maciej, Siedlarz Patryk, Groń Karol, Rams Karol.

9.00 – Ptak Mateusz, Jaworski Mateusz, Janus Kacper, Uroda Krystian.

10.30 – Grybel Adrian, Siedlarz Kamil, Górka Kacper, Michalik Mateusz, Groń Dawid.

14.30 – Czyżycki Kamil, Kowaczek karol, Tokarczyk Jakub, Morański Łukasz

 

Punkty Można Otrzymać za :

-służenie obowiązkowe +1

-służenie nadobowiązkowe +2

-nieobecność na służeniu obowiązkowym -4

- czytający otrzymuje +1

- śpiewający otrzymuje +2

-zbiórka +3

-nieobecność na zbiórce -3

-złe zachowanie np. przebywanie w zakrystii -4

Poprawiony: niedziela, 22 stycznia 2017 07:22